نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس در دیسپلی میت امتیاز +A را دریافت کرد

0 150

دیروز بود که در دیدیم امتیاز DxO دوربین گلکسی نوت ۱۰ پلاس 5G مشخص شد و به عنوان بهترین دوربین اصلی و سلفی موبایل از نگاه این لابراتوار معرفی شد. امروز اما می شنویم که نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس در دیسپلی میت امتیاز +A را دریافت کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

امتیاز نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس

نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس

نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس یکی از جذاب‌ترین ها در نوع خود است که با رزلوشن QHD+ آمده تا تفاوتی با گلکسی نوت ۱۰ که رزلوشن FHD+ دارد داشته باشد. سامسونگ هر سال در تلاش برای افزایش کیفیت، دقت و روشنایی پنل‌های سوپر امولد خود است و هر سال می توان بهترین نمایشگر را روی محصولات این شرکت یافت.

هر چند آنطور که تا کنون دیسپلی میت را شناخته ایم، با ارایه هر پرچمدار جدید از برندهای مختلف این عنوان را به آن ها می دهد اما به هر حال امتیاز +A برای نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس ثبت شده است.

نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس

با موضوع مورد علاقه خودم در تست دیسپلی میت آغاز می کنم. میزان مصرف انرژی پنل نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس نسبت به گلکسی نوت ۹ در شرایط مشابه برای روشنایی و مساحت پنل، بیشتر است. این تقریبا می توان گفت که مصرف انرژی نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ پلاس به صورت میانگین و در شرایط برابر حدودا ۱۰٪ بیشتر از گلکسی نوت ۹ است.

اما فاکتور دیگری که اساسا در سنجش نمایشگرهای اولد همیشه مهم بود، میزان روشنایی و دقت رنگ سفید (یا به صورت کلی گرمای رنگ نمایشگر) است. این فاکتورها را می توان برای نمایشگر نوت ۱۰ پلاس سامسونگ در جداول زیر از دیسپلی میت ببینید:

یکی از فاکتورهای دارای اهمیت دیگر در یک پنل نمایشگر، میزان بازتاب نور و حالت آیینه در مقابل نور خارجی است. همانطور که در جدول زیر می بینید، طبق بررسی دیسپلی میت نمایشگر گلکسی Note 10 پلاس کمترین میزان بازتاب و حالت آیینه‌ای بودن را دارد که می توان به خوانایی نمایشگر زیر نور خورشید و فضای باز یا دارای نور مصنوعی کمک کند.

همچنین می بینید که امتیاز نمایشگر Galaxy Note 10 Plus در دیسپلی میت به +A رسیده است.

نظر شما چیست؟ کیفیت نمایشگر در خرید شما چقدر تاثیر دارد؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.