رویدادهای عکاسانه‌ی فردا : یازدهم اسفند ۹۶

فردا جمعه طبق روال هر جمعه تعدادی نمایشگاه عکس در سطح شهر تهران افتتاح می‌شوند

0

فردا جمعه طبق روال هر جمعه تعدادی نمایشگاه عکس در سطح شهر تهران افتتاح می‌شوند که در این بین شاهد افتتاح دو نمایشگاه عکس خواهیم بود. همچنین فردا یکی دیگر از نمایشگاه‌هایی که در هفته‌های گذشته گشایش یافته بود، روزهای آخر خود را سپری خواهد کرد و فردا روز مناسبی برای بازدید از آن خواهد بود.

  • فردا افتتاح می‌شوند:

نگارخانه ایوان فردا میزبان عکس‌های یاسمین اشکبوس است که «چیزی شبیه یک رویا» نام دارد. نمایشگاه «چیزی شبیه یک رویا» ۱۱ تا ۲۵ اسفند در نگارخانه ایوان به نشانی الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره یک برقرار است و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز جز شنبه‌ها از ساعت ١۶ تا ۲۰ از آثار دیدن کنند.

چیزی شبیه یک رویا
نمایشگاه «چیزی شبیه یک رویا»

قرار است کلیه عواید حاصل از فروش نمایشگاه به کودکان زلزله‌زده کرمانشاه اهدا شود.

همچنین فردا نمایشگاه گروهی عکس “سیتوپلاسم” در گالری هپتا گشایش می‌یابد. “سیتوپلاسم” مجموعه‌ای از عکس‌های بهار اصلانی، سارا ساسانی و نازلی عباس‌پور است.

سیتوپلاسم
نمایشگاه گروهی عکس “سیتوپلاسم”

نمایشگاه “سیتوپلاسم” جمعه ۱۱ اسفند، ساعت ۱۶ گشایش می‌یابد و تا چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه (به استثنای شنبه‌ها) در گالری هپتا برقرار خواهد بود. گالری هپتا در خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، روبه‌روی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکوشهر، شماره‌ سه واقع شده است.

  • فردا دیدن کنید:

فردا میتوانید از نمایشگاه گروهی عکس “تِلِه رویای هنر” به سرپرستی یوسف آمون دیدن کنید. این نمایشگاه از ۴ اسفند در نگارخانه آیینه برج آزادی افتتاح شد و تا ۱۲ اسفند (یعنی فقط دو روز دیگر) برپاست.

نمایشگاه گروهی عکس
نمایشگاه گروهی عکس “تِلِه رویای هنر”

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.