کانن از لنز EF-S 18-55mm F4-5.6 رونمایی کرد

0

کانن که به تازگی در برابر حریف خود نیکون گردوغبار زیادی را به پا کرده است، علاوه بر معرفی دوربین‌های DSLR جدید EOS 77D و EOS 800D خود از یک لنز جدید نیز رونمایی کرده است. لنز EF-S 18-55mm F4-5.6 نسبت به نمونه قبلی خود، ۲۰ درصد کوچک‌تر شده و با برخورداری از سیستم لرزشگیر اپتیکی، تا ۴ استاپ سرعت شاتر به پایداری تصویربرداری می‌افزاید.

این لنز که برای دوربین‌های APS-C طراحی شده از ۱۲ المان اپتیکی در ۱۰ گروه مختلف تشکیل شده است و کمینه فاصله فوکوس آن برابر با ۲۵ سانتی‌متر می‌باشد. بنا بر ادعای ژاپنی‌ها این لنز به دلیل ساختار اپتیکی جدیدش، وضوح و کیفیت بالایی را ارائه می‌دهد و با توجه به اینکه از یک موتور فوکوس STM بهره می‌برد می‌توان یک فوکوس خودکار دقیق و بی‌سروصدا را با آن تجربه کرد. در ادامه نمونه ‌عکس‌های این لنز به تصویر کشیده شده است.

کانن به همراه این لنز یک ریموت کنترلر BR-E1 را نیز ارائه کرده است که اولین ریموت مجهز به بلوتوث کانن به حساب می‌آید و تا ۵ متر برد دارد. این ریموت با دوربین‌های جدید EOS 800D و EOS 77D سازگاری کامل دارد. برای مشاهده و خرید لنز و ریموت جدید کانن انتظار زیادی نباید کشید چرا که در آوریل ۲۰۱۷ روانه بازار خواهد شد.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه داشته باشید مطالب بیشتر از این نویسنده

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.