انتشار پوسترهای رسمی هواوی برای زوم فوق العاده هواوی P30 Pro

0

پیش از این حدودا یک هفته پیش بود که با هم هواوی پی ۳۰ پرو را با دوربین سه گانه و لنز ۱۶-۱۲۵ دیدیم. همین خود به ما انتظار پشتیبانی از زوم اپتیکال قابل توجه را می دهد که شاید هواوی آن را تحت عنوان زوم 5X اپتیکال بازایابی کند. همچنین سه روز پیش بود که رسما تایید شد که هواوی پی ۳۰ پرو با زوم پریسکوپی عرضه می شود. امروز اما پوسترهای رسمی هواوی برای زوم فوق العاده هواوی پی ۳۰ پرو منتشر شده که با هم آن را مرور می کنیم، با ما همراه باشید.

زوم اپتیکال فوق العاده هواوی پی ۳۰ پرو

هواوی در ماه جاری میلادی (۶ فروردین ۹۸) از پرچمداران جدید خود، گوشی های سری P30 به صورت رسمی رونمایی می کند. گوشی هواوی P30 پرو به دوربین پریسکوپی مجهز می شود که قابلیت زوم بالایی را برای این پرچمدار به همراه دارد.

برخی از این تیزرها به بزرگنمایی دوربین پرچمداران آینده هواوی و تعدادی دیگر به جزئیات بالای تصاویر ثبت شده اشاره می کنند. با توجه به این موضوع، شاید دوربین پریسکوپی تنها مورد نظر هواوی نبوده است.

هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو علاوه بر دوربین پریسکوپی، به ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری برای ثبت تصاویر باکیفیت در شرایط نوری ضعیف مانند شب نیز مجهز می شود.

بر اساس رندرهای گذشته، هواوی پی ۳۰ پرو به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود و بردار کوچکتر آن نیز با دوربین اصلی سه گانه در اختیار خریداران قرار می گیرد. انتظار می رود سنسور چهارم دوربین اصلی هواوی P30 به صورت ToF باشد.

قدرت پرچمداران آینده هواوی را به احتمال زیاد چیپست کایرین 980 تامین می کند. هواوی می تواند با استفاده از مودم Balong 5000 در این محصولات، آن ها را با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G روانه بازار کند.

در حالی که اطلاعات دقیقی در رابطه با ظرفیت باتری این محصولات در اختیار رسانه ها قرار نگرفته، احتمالا حداقل هواوی پی ۳۰ پرو از شارژ سریع 40 واتی پشتیبانی می کند.

به نظر می رسد هواوی مانند سال گذشته نیز در خانواده هواوی پی (Huawei P) تمرکز بالایی روی دوربین داشته باشد و شخصا این بزرگنمایی اپتیکال را دوست دارم.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این ویژگی برای شما هم اهمیت و کاربرد داشته باشد؟ باید دید که هواوی برای مدیریت لرزش در زوم های بالا چه راه حلی دارد.

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.