هنرمندی که بدون فتوشاپ صحنه های سورئال زیبایی را در استودیو عکاسی کوچک خود خلق می کند

0 343

گاهی برخی از شگفت انگیز ترین و غیر معمول ترین عکس هایی که می بینیم توسط هنرمندانی خلق می شوند که خیلی کم یا اصلا از فتوشاپ استفاده نمی کنند، درحالیکه آثار آن ها به قدری فوق العاده است که بدون دست کاری عکس ها (photo manipulation) غیر ممکن به نظر می رسد. یک مثال عالی برای چنین عکس هایی، آثار هنرمند کره ای لی جیانگ (Lee JeeYoung) است. در این مطلب شاهد مجموعه عکس «صحنه ذهن» از لی جیانگ خواهید بود، آثاری تماشایی که لی در خلق آن ها دستکاری عکس دیجیتال را به طور کلی حذف کرده است.

هنرمند کره ای لی جیانگ، نه تنها دستکاری عکس دیجیتال را به طور کُلی کنار گذاشته است، بلکه تمام این دنیا های فانتزی ای که خلق می کند در استودیو عکاسی کوچک ۳۶۰ x 410 x 240 سانتیمتری وی ساخته می شوند.

عکس هایی که در ادامه این مطلب مشاهده می نمایید، از مجموعه «صحنه ذهن – Stage of Mind» انتخاب شده اند، و هر صحنه – از واقع گرایانه گرفته تا سورئال – بدون هرگونه دست کاری عکس (photo manipulation) خلق شده است. همه آن ها نشان دهنده برخی از سیما های سفر خانم لی به «شناخت خویشتن» هستند، از این رو او در هر یک از عکس ها به صورت یک شخص تنها ظاهر می شود.

خلق این آثار دیدنی که برگرفته از قلب، حافظه و رویاهای این هنرمند هستند، اغلب از شروع تا پایان ماه ها زمان می برد – چراکه تمامی دکور و تزئینات به کار رفته، دست ساز هستند. در ادامه از شما عزیزان برای تماشای شماری از این عکس ها دعوت می کنیم:

منبع: Lenzak

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.