مقایسه سرعت شارژ وایرلس معکوس گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو

0

حدودا ۵ ماه پیش بود که اولین مرتبه هواوی ویژگی شارژ وایرلس معکوس را به هواوی میت ۲۰ پرو آورد و این حسابی جذاب بود.سامسونگ نیز خانواده گلکسی اس ۱۰ را با این ویژگی مجهز کرده است که ما می دانیم روی کاغذ باید تقریبا ۲ برابر سریع تر از نمونه هواوی باشد. برای پاسخ به این پرسش در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مقایسه سرعت شارژ وایرلس معکوس گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو را داشته باشیم.

مقایسه سرعت شارژ وایرلس معکوس گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو

همانطور که در این تست مقایسه سرعت شارژ وایرلس معکوس گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو می بینید، با تمام اینکه هر دو دستگاه واقعا بسیار کند می توانند یک موبایل دیگر را شارژ کننده اما سرعت شارژر وایرلس معکوس گلکسی اس ۱۰ پلاس تا بیش از ۲ برابر سریع تر هواوی میت ۲۰ پرو است.


مقایسه سرعت شارژ وایرلس معکوس گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی میت ۲۰ پرو

این ویژگی شارژ وایرلس معکوس بیشتر از اینکه برای شارژ کردن موبایل باشد، برای شارژ کردن لوازم جانبی به کار خواهد آمد. برای مثال گلکسی اس ۱۰ پلاس توانست در مدت ۳۰ دقیقه تا ۱۳٪ از باتری ۳۵۰۰ میلی آمپری گلکسی اس ۹ پلاس را شارژ کند که معادل ۴۵۵ میلی آمپر که بیشتر از باتری یک ساعت هوشمند است. برای مقایسه هواوی میت ۲۰ پرو در مدت ۳۰ دقیقه تنها ۶٪ باتری گلکسی اس ۹ پلاس را شارژ می کند که معادل ۲۱۰ میلی آمپر است.

نظر شما درباره عملکرد گلکسی اس ۱۰ پلاس و هواوی میت ۲۰ پرو در این زمینه چیست؟ به نظر من ویژگی مثبتی است و بیشتر برای لوازم جانبی به کار می رود.

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی


نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.