مخفی شدن تعداد لایک‌ها در اینستاگرام این هفته به کاربران آمریکایی می‌رسد

0 152

مخفی شدن تعداد لایک‌ها در اینستاگرام این هفته برای کاربران آمریکایی عملی می‌شود. انتظار می‌رود پس از آن این موضوع به صورت سراسری اجرایی شود.

اپلیکیشن شبکه اجتماعی اینستاگرام در یک برنامه آزمایشی که تاکنون در هفت کشور اجرا شده است، تعداد لایک‌ها را از دید کاربران مخفی کرده است. کاربران ساکن آمریکا نیز از چند روز دیگر در برنامه آزمایشی پنهان کردن تعداد لایک‌ها حضور خواهند یافت. مدیرعامل اینستاگرام این موضوع را امروز در کنفرانس WIRED25 اعلام کرد.

در مرحله آزمایشی مخفی شدن تعداد لایک‌ها در اینستاگرام تعداد لایک‌ها در فید، وب و پروفایل‌ها پنهان شده است. با این حال شخص ارسال کننده پست هنوز قادر به دیدن تعداد لایک‌ها خواهد بود اما دیگر کاربران نمی‌توانند تعداد لایک‌های یک پست را مشاهده کنند.

Adam Mosseri، مدیر عامل اینستاگرام اعلام کرده است که این پلتفرم از چند روز دیگر تعداد لایک‌ها را برای کاربران آمریکایی نیز نشان نخواهد داد. این جدیدترین اقدام اینستاگرام برای تبدیل شدن این شبکه اجتماعی به مکانی امن‌تر است.

مرحله آزمایشی مخفی شدن تعداد لایک‌ها در اینستاگرام تاکنون در کشورهای کانادا، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزلند انجام پذیرفته است.

منبع: Farnet

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.