عکس های پوستر هواوی با هواوی پی ۳۰ پرو ثبت نشده اند

0

همین دیروز پیش بود که پوسترهای رسمی هواوی برای زوم فوق العاده هواوی پی ۳۰ پرو را دیدیم. عموما هیچ لزومی برای اینکه تصاویر یک تیزر توسط خود دستگاه ثبت شده باشد وجود ندارد، به خصوص زمانی که اصلا عنوان نمی شود این تصویر با دستگاه مذکور ثبت شده است. در واقع اما عموم کاربران فکر می کنند باید اینطور باشد و اگر یک عکاس باشید فکر می کنید این تصاویر خیلی بیش از حد خوب هستند! یک عکاس کنجکاو با کمی تحقیق متوجه شده است که عکس های پوستر هواوی با هواوی پی ۳۰ پرو ثبت نشده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

این تصاویر را پیش از این در پیکسل دیده بودیم و می توانید آن ها را در گالری بالا ببینید. از این بین دو تصویر که یکی از آن ها را به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید و دیگری را در ادامه خواهید دید، مشخصا با دوربین عکاسی حرفه ای ثبت شده اند.

اینکه آیا این را باید جز تبلیغات فریب دهنده قرار داد، من شخصا معتقد نیستم. به هر حال این یک پوستر تبلیغاتی است و لزوما اعلام نشده که این تصاویر با هواوی پی ۳۰ پرو ثبت شده است. برای مقایسه پیش از این نمونه هایی از سامسونگ وجود داشت که در صفحه معرفی محصول از تصویر غیر استفاده شده بود یا مثلا در ویدیو تبلیغاتی هواوی برای یک دستگاه مشخص، چنین استفاده ای شده بود؛ آن ها مصداق بارز فریب دادن کاربر بودند اما این اتفاق به نظر من آنطور به حساب نمی آید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که هواوی در این زمینه مقصر است؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.