طراحی گلکسی نوت ۱۰ و آیفون Xs شباهت ناگفته ای دارند!

0 124

گلکسی نوت ۱۰ نسبت به گلکسی اس ۱۰ پیشرفت‌های خوبی داشته است که اکثر آن‌ها را مرور کردیم. سامسونگ در مراسم خود معمولا نقاط قوت ویژه را به خوبی عنوان می کند اما کره‌ای ها گاها مواردی را باقی می گذارند تا بعد از مراسم کشف شود! در جدیدترین اطلاعات منتظر شده متوجه می شویم که طراحی گلکسی نوت ۱۰ و آیفون Xs شباهت ناگفته ای دارند! در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

طراحی گلکسی نوت ۱۰

طراحی گلکسی نوت ۱۰

پیش‌تر تصور می‌شد که سامسونگ در طراحی گلکسی نوت 10 (Galaxy Note10) و نوت 10 پلاس، از آلومینیم استفاده کرده؛ حالا اما مشخص شده است که ساختار این دو دستگاه، به خانواده آیفون 10 اس (iPhone XS)  شباهت دارد.

سامسونگ در ویدیوی تبلیغاتی خود، هنگام تشریح طراحی گلکسی نوت ۱۰ (حدود ثانیه 15) به فریمی از فولاد ضد زنگ (stainless steel) و پنل شیشه‌ای دستگاه اشاره می‌کند. شاید در رندرهای خبری و تصاویر هندزآن انتشار یافته، از این موضوع غفلت شده باشد؛ چرا که خود سامسونگ مانوری زیادی روی آن نداده و درباره طراحی پریمیوم گوشی، کلی‌گویی کرده است.

در ساخت آیفون ایکس اس و XS مکس هم به جای آلومینیم، از فولاد ضد زنگ استفاده شد و اگر به یاد داشته باشید، اپل روی بادوام و مقاوم‌تر بودن این دو دستگاه تاکید زیادی داشت. حالا سامسونگ هم می‌تواند چنین ادعایی را درباره پرچمداران جدید خود مطرح کند. گوشی دیگری که ساختاری از شیشه و فولاد ضد زنگ دارد، نوکیا 8 سیروکو است که البته نمی‌توان آن را هم‌ردیف پرچمداران دنیای موبایل قرار داد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که ارتقا کیفیت ساخت در گلکسی نوت ۱۰ چقدر برای شما اهمیت دارد؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.