خط تا در گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد پیداست

0 308

نسل اول هر فرم فکتوری عموما کامل نیست و گوشی های تاشو نیز از این قاعده ذاتی مستثنی نیست. گلکسی فولد (Galaxy Fold) گوشی تاشو سامسونگ است و یکی از مواردی که هنوز درباره آن مشخص نشده را می توان عملکرد لولا دانست. به صورت کلی می دانیم که چطور خواهد بود اما این دستگاه تا کنون در دست هیچ کدام از کاربران یا حتی رسانه ها قرار نگرفته که مشخص شود این دستگاه در عمل چطور ظاهر می شود. تا کنون ما فقط یک نگاه نزدیک کوتاه رسمی از خود سامسونگ برای گلکسی فولد دیده ایم. امشب اما یک تصویر غیر حرفه ای توسط شخصی که به گلکسی فولد دسترسی پیدا کرده، منتشر شده است و به ما نشان می دهد که خط تا در گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد پیداست.

خط تا نمایشگر تاشو گلکسی فولد

در ویدیویی که از این فرد منتظر شده است، او درباره ویدیویی از گلکسی فولد که به دستش رسیده صحبت می کند. در این ویدیو وقتی گلکسی ف.لد را باز می‌کنیم خطی در ویط نمایشگر آن پیداست که در تصویر بالا می‌توانید آنرا بخوبی مشاهده نمایید.

در ویدیو رسمی سامسونگ، همانطور که در تصویر بالا می بینید دستگاه در شرایطی است که خط تای نمایشگر دیده نمی شود. به هر حال ویدیو رسمی هر شرکتی فقط نکات برجسته و مثبت دستگاه را نشان می دهد و نمی توان انتظار داشت که ویدیو رسمی سامسونگ به ما این خط تا را نشان بدهد.

همچنین در ادامه ویدیو می بینید که در تصوی سفید این خط تای نمایشگر تاشو گلکسی فولد خیلی مشخص نیست. به هر صورت باید بدانید که گوشی های تاشو در نسل اول خود هستند و چه نمونه سامسونگ یا چه نمونه هواوی چنین موضوع یا موضوع مشابه به آن را در بخش لولا خود دارند.

نظر شما درباره این موضوع گلکسی فولد چیست؟

منبع: Toranji

نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.