تیکه تلگرام به واتس‌اپ درباره حجم فایل های ارسالی

1 434

توییتر فضایی که شرکت ها و افراد عموما خیلی موجز به اعلام اتفاقات جدید خود می پردازند. واتس‌اپ کم کم در حال پیشرفت است و حالا محدودیت حجم فایل ارسالی در واتس‌اپ به ۱۰۰ مگابایت رسیده است. واتس‌اپ خیلی خوشحال این را توییت کرده و تلگرام هم فرصت را غنیمت شمرده و در پاسخ به توییترش یک توییت فوق‌العاده معنادار منتشر کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا تیکه تلگرام به واتس اپ درباره حجم فایل های ارسالی را مرور کنیم.

تیکه تلگرام به واتس‌اپ درباره حجم فایل های ارسالی

تیکه تلگرام به واتس‌اپ درباره حجم فایل های ارسالی

همانطور که در تصویر بالا، توییت واتس‌اپ و پاسخ تلگرام به آن را می بینید؛ یک اتفاق خیلی جالب رخ داده است. در حالی که واتس‌اپ اعلام می کند اگر در ای‌میل ها مشکل محدودیت حجم فایل ارسالی دارید، محدودیت حجم ارسال فایل در این پیام رسان به ۱۰۰ مگابایت افزایش پیدا کرده و می توانید از آن استفاده کنید؛ تلگرام پاسخی کوبنده به پیام‌رسان تحت تملک فیسبوک می دهد.

تلگرام در پاسخ به توییت واتس‌اپ می گوید:

“نیاز به ارسال پیام داریم اما محدودیت حجم فایل ارسالی برای پیام‌رسان شما خیلی زیاد است؟ به جای آن از تلگرام استفاده کنید که فایل هایی تا ۱.۵ گیگابایت را ارسال می کند!”

جالب اینجاست که در لحظه نگارش این مطلب، توییت تلگرام ۴ برابر بیشتر لایک و ۳ برابر بیشتر ریتوییت شده است! این نشان می دهد که کاربران هم به خوبی می دانند که تلگرام از نظر امکانات عموما بهتر از واتس‌اپ است. همچنین در یکی از پاسخ های پایین تر می توان دید که کاربران واتس‌اپ را ۵۰ سال عقب‌تر از تلگرام می دانند!

نظر شما چیست؟ از نظر امکانات کدام یک از این دو پیام رسان را می پسندید و چرا؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

1 نظر
  1. علیرضا می‌گوید

    راست واقعا واتس از تلگرام حالا نه ۵۰ ولی ۵ سال عقب هست

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.