امتیاز DxO دوربین پنج گانه نوکیا ۹ حتی کمتر از دوربین تکی گلکسی اس ۷ یا آیفون ۷

0 72

شش ماه پیش بود که نوکیا ۹ پیورویو با دوربین پنج گانه و قیمت ۶۹۹ دلار رسما معرفی شد که این دوربین پنج گانه ترکیب ۳ دوربین سیاه و سفید + ۲ دوربین رنگی بود. از همان ابتدا نسبت به این دوربین حس خوبی نداشتم و حالا که دوربین نوکیا ۹ زیر تیغ بررسی رفته است می بینم که احساسم پربیراه نبوده است. امتیاز DxO دوربین پنج گانه نوکیا ۹ حتی کمتر از دوربین تکی گلکسی اس ۷ یا آیفون ۷ است که این یک تلنگر اساسی برای نوکیا باید باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره دوربین پنج گانه نوکیا ۹ بیشتر صحبت کنیم.

امتیاز DxO دوربین پنج گانه نوکیا ۹

امتیاز DxO دوربین پنج گانه نوکیا ۹

این امتیاز DxO دوربین پنج گانه نوکیا ۹ است. امتیاز ۸۵ در مجموع به ما می گوید که دوربین Nokia 9 در حدود پرچمدارهای ۳ تا ۴ نسل پیش است، دستگاه هایی که در عصری ارایه شدند که موبایل ها فقط یک دوربین داشتند.

نوکیا ۹ می تواند خروجی خوبی داشته باشد اما اگر شما خیلی حوصله داشته باشید، اگر حوصله ثبت چند ثانیه ای یک عکس را داشته باشید و البته سوژه شما هم حوصله کند، اگر حوصله ویرایش تصویر خام را داشته باشید و اساسا اگر حوصله داشته باشید که موبایل شما اینطور رفتار کند!

اگر بخواهیم از موضوع کندی ثبت تصویر بگذریم که قبلا درباره آن خوانده بودیم، به توانایی دوربین پنج گانه نوکیا ۹ در ثبت جزئیات درون فایل خام (RAW) ذخیره شده توسط دستگاه باید نگاه کنیم. شرایطی که اگر حوصله داشته باشید و بخواهید تصاویر را پس از ثبت در نرم افزار فوتوشاپ لایت روم اندروید که با همکاری Adobe و نوکیا برای نوکیا ۹ بهینه شده، ویرایش کنید، خروجی خواهید گرفت که عالی است.

نوکیا ۹ در لیست دستگاه های بررسی شده توسط DxO در این رتبه قرار می گیرد که حقیقتا برای یک دستگاه با پنج دوربین اصلا نمی تواند جالب باشد.

با این عملکرد تنها به یک نتیجه می توان رسید که اگر از برند نوکیا می خواهید خرید کنید، فعلا پرچمدار نخرید! نظر شما چیست؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.